Data pro tablet

Data pro tablet

Sledujte filmy online, stahujte aplikace nebo využijte VoIP volání. Neomezujte se doma ani při práci. S tarify ha-loo pro Váš tablet budete nezávislí a připojíte se k vysokorychlostnímu internetu opravdu všude.

Služba Data pro tablet je určena výhradně jako datové připojení, nelze ji kombinovat s hlasovými tarify. Je poskytována na SIM kartě, která slouží výhradně pro datové služby a nelze na ní aktivovat hlasové služby. Datové služby jsou poskytovány na GSM síti.

Data pro tablet je poskytována ve dvou variantách, kredit 3 GB a 10 GB. Data pro tablet je opakovaný datový balíček a je platný vždy od prvního dne do posledního dne v měsíci. V případě, že chcete data pro tablet pozastavit, můžete tak učinit po přihlášení do svého účtu. Pozastavení služby data pro tablet lze pouze na 3 měsíce. Po uplynutí této doby, bude balíček data pro tablet opět obnoven.

Služba je určena pro vysokorychlostní připojení k Vašemu tabletu nebo notebooku. Lze ji objednat pouze na samostatné SIM. Rychlost po vyčerpání datového limitu (FUP) je 20 kbit/s. Po vyčerpání datového limitu je možné dokoupit další kredit ve výši 3 nebo 10 GB. Nevyčerpaný objem dat v daném měsíci se nepřevádí do dalšího měsíce. Datové balíčky jsou platné vždy od prvního dne do posledního dne kalendářního měsíce. Rychlost služby s maximální možnou rychlostí, která je však závislá na mnoha faktorech, zejména pak na typu využité technologie. Nejvyšší možná rychlost stahování dat je 42 Mbit/s a odesílání dat 5,76 Mbit/s. Nejnižší garantovaná rychlost je 16 kbit/s.